Екскурсійна програма на о. Ява

ПРИГОДА У СХІДНІЙ Яві 4 дні / 3 ночі

День 1-й

Приліт в Маланг / Сурабайі Зустріч нашим представником в аеропорту (представник чекатиме з іменною табличкою) і трансфер в готель в Маланзі. Ночівля в готелі Маланг

День 2-й

Сніданок у готелі. Далі зустріч з гідом і відвідування різнокольорових трущоб Джодіпан в Маланзі - Водоспад Tumpak Sewu - Готель Бром, потім переїзд в район Лумаджанг, подорож займе 5-6 годин. По дорозі зупинка в різнокольорових трущобах Джодіпан / 3Д поселення в Маланзі, де можна зробити атмосферні фото. Після чого відвідування найкрасивішого і захоплюючого дух водоспаду Індонезії - Tumpak sewu, висота водоспаду близько 120 метров.Водопад Tumpak Sewu має унікальну форму, де вода розширюється у вигляді дивовижної поточної фіранки. Цей водоспад називається Tumpak Sewu, що означає «тисяча струменів» на яванском мовою, тому що вода стікає не з однією, а з декількох скель. Водоспад Tumpak Sewu Waterfall розташований всередині витягнутої долини, яка знаходиться на 500 метрів над рівнем моря. Водоспад Tumpak Sewu формується в річці Glidih, яка випливає з вулкана Семеру. Після цього ми продовжуємо шлях до села Cemoro Lawang, реєстрація в готелі, відпочинок.

День 3-й

Світанок на Бром - Водоспад Мадакаріпура - Готель у Баньюванги В 03.00 ранку ми починаємо поїздку на джипі 4WD, щоб дістатися до найкрасивішою оглядової точки - гори Пенанджакан (2774 метрів), край масиву Тенггер. Вивчаємо чумацький шлях. Гора Пананджакан - це найкраще місце на краю масиву Тенггер, щоб побачити схід сонця. Ми побачимо схід сонця і дивовижну панораму з горами в стародавньому кратері і в активному вулкані Семеру (3676 м). Після цього, джип відвезе нас на схили гори Бромо, проїжджаючи морський пісок і савану, і потім ми будемо підніматися по схилах гори Бромо по сходах провідною на вершину гори. Близько 08:00 ранку, Джип 4 WD привезе нас назад в готель на сніданок, потім можна прийняти душ, занурити багаж в машину, виписатися з готелю і виїхати c вулкана Бром. Близько 09:00 ранку ми приїдемо до водоспаду Мадакаріпура. Піша прогулянка близько 30 хвилин до водоспаду, огляд водоспаду і потім переїзд в Баньюванги, близько 4-5 годин. Приїжджаємо в Баньюванги, трансфер в готель, відпочинок.

День 4-й

Блакитні вогні Іджена - острів Балі Приблизно о 01:00 ночі, Джип 4WD привезе нас в село Лисин і ми продовжимо шлях до вулкану Іджен, проїжджаючи повз плантацій і джунглів. Це одна з небагатьох місцин на східній Яві з величезними папороттю, рослинами і великими деревами, це подорож займе приблизно 1 годину готелю на приватному трансфері. Приїзд на паркувальну зону гори Іджен, приблизно 1 або 2 години потрібно на те, щоб піднятися до кратера Іджена, а по дорозі ви будете насолоджуватися дивовижними видами природи, свіжим повітрям і суспільством гіда, який розповість Вам про місцеві традиції. Відпочинок на краю кратера висотою в 2883 метра і насолоджуємося кращої панорамою мертвого сульфатного озера. Там можна зробити гарні знімки на тлі мертвого лісу.Далі повернення в готель, сніданок, і після виписки ми продовжимо наш шлях до поромному порту Кетапанг і перетнемо на ньому місцевість до Гіліманук. Потім 4-5 годин трансфер в готель в Убуде - гірський курорт на о.Балі.

В ціну включено:

 • Зустріч в аеропорту Surabaya / Malang і трансфер з Балі
 • Ціна переправи на поромі 4 WD (джип) на гору Бром
 • Англоговорящий гід
 • Оплата за вхідні квитки по програмі
 • Мінеральна вода + Сніданок
 • 1 ніч в готелі Маланг
 • 1 ніч в готелі біля Бром
 • 1 ніч в готелі в Banyuwangi

В ціну не включено:

 • Особисті витрати
 • Їжа протягом поїздки (Ланчі / Вечері)
 • Кінна прогулянка на Бром
 • Страхування
 • Чайові