vizitka4 - копия

Наша команда прийняла за свій символ гірського орла - орлана, інша назва якого СКОБ.

Гасло "СКОБ!" нагадує, що команда має бути: сильна розумом і діями, красна душею, обережна у своїх задумах та планах, бистра у думках та ділах.

Рисунок4 Ми входимо в найбільшу в Україні мережу агенств "Гарячі тури". І це вже говорить про нашу високу професійність, якість і злагоджену систему роботи. Разом - ми сила, тому завжди раді запропонувати нашому туристові відвідати захоплюючі і незабутні подорожі практично в будь-яку країну світу від провідних туроператорів, які гарантують найвищу якість обслуговування протягом всієї подорожі. Для Вас будуть запропоновані як самі комфортабельні готелі світового класу вищої категорії 5 зірок, так і готел меншої зірковості, що забезпечать комфортний відпочинок при оптимальній вартості. Всі тури пропонуються за єдиними цінами провідних туроператорів.

Відпочинок на морі, зимовий відпочинок, автобусні тури, індивідуальні та групові тури, екзотичні напрямки, навчання дітей в елітних школах Англії, США. Канади, Швейцарії, бронювання авіаквитків та готелів у будь-яку країну світу, страхування.

cc34ddf1b2f20e5214f8d551f5519b65

У Вас є шанс вибрати саме той відпочинок, про який Ви мріяли, по шикарно низьких цінах, адже кожної середи у нас акція "Шиканемо на шару!"